Coöptatie van 3 stemgerechtigde leden
Onze Scholengroep verkiest -samen met alle andere Scholengroepen- van het GO! een nieuwe raad van bestuur. We zijn hierbij op zoek naar mensen die zich vanuit hun eigen expertise willen inzetten om kwaliteitsvol onderwijs en ons pedagogisch project (PPGO!) waar te maken op al onze scholen.
Heb jij kennis over algemeen beleid, pedagogisch beleid, personeelsbeleid, materiaal en financiën en wil je deze expertise inzetten? Wil je je mee inzetten voor kwaliteitsvol onderwijs en gelijke onderwijskansen? Draag je waarden als respect, openheid, gelijkwaardigheid… hoog in het vaandel?
Aarzel dan niet langer en stel je kandidaat om toe te treden tot onze raad van bestuur!
Wat doet zo een raad van bestuur precies?
Wil je als bestuurder GO! Next nog sterker op de kaart zetten?
Wij zijn op zoek naar drie gecoöpteerde leden voor onze Raad van Bestuur.
Ben je kandidaat voor verkiezing via coöptatie, bezorg dan uiterlijk op 28 januari 2026 je curriculum vitae en motivatie aangetekend (of tegen ontvangstbewijs) aan de voorzitter van het kiesbureau:
Dhr. Carlo Gysens
Vildersstraat 1
3500 Hasselt
Het College van Directeurs stelt de lijst van kandidaten voor coöptatie op. Het College van Directeurs behoudt de vrijheid om voor te dragen wie ze zelf wil.
Voor meer info verwijzen we naar https://pro.g-o.be/themas/organisatie-en-regelgeving/verkiezingen-raden-van-bestuur/cooeptatie-van-drie-stemgerechtigde-leden/.
De kandidaturen moeten uiterlijk op 28 januari ingediend worden. Kandidaturen die later worden ingediend, worden onontvankelijk verklaard door het kiesbureau.
Meer weten?
In het kiesreglement vind je de volledige kiesprocedure. Deze is bepaald door de Raad van het GO! (artikel 21, §3 van het Bijzonder Decreet van 14 juli 1998 betreffende het gemeenschapsonderwijs).
Voor bijkomende info mail naar jolien.slegers@go-next.be
of lees meer over het bijzonder decreet op GO-Pro.
